Łódzki Ruch Narodowy „Szczerbiec” i Obóz Narodowo-Radykalny zapraszają na manifestację upamiętniającą ofiary stanu wojennego oraz potępiającą zbrodniczą ideologię komunizmu, która odbędzie się dn. 13 grudnia 2009r. w Łodzi. Komunistyczni oprawcy do dzisiejszego dnia nie zostali rozliczeni, a rodziny pomordowanych wciąż czekają na sprawiedliwość.

Program manifestacji:

od godz. 16 – zbiórka na Pasażu Schillera (ul. Piotrkowska)
16.30 – rozpoczęcie manifestacji, okolicznościowe przemówienia
ok. godz. 17 – przemarsz ulicą Piotrkowską na Plac Wolności
następnie – wejście na Plac Wolności, odśpiewanie Hymnu RP, zakończenie manifestacji

Podczas manifestacji nie pominiemy także sprawy najbardziej teraz kluczowej – utraty państwowości przez Polskę na skutek wejścia w życie Traktatu Lizbońskiego. Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela – ci sami, którzy przez lata nie wymierzyli sprawiedliwości autorom stanu wojennego, komuniści i ich poplecznicy kreujący się na demokratów doprowadzili naszą Ojczyznę do kolejnej utraty niepodległości.
Uczcijmy więc w ten dzień pamięć ofiar tamtych tragicznych dni, jak i pamięć wszystkich pomordowanych przez komunizm patriotów. Wyraźmy nasze żądanie rozliczenia i ukarania czerwonych katów.

Liczymy na Waszą obecność. Mamy nadzieję, że 13 grudnia po raz kolejny narodowe i patriotyczne organizacje pomaszerują ul. Piotrkowską razem.
Powiedzmy komunistom, zdrajcom Ojczyzny gromkie „NIE”

http://narodowalodz.blogspot.com/

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: