Po raz drugi wrocławscy nacjonaliści zorganizowali manifestacje przeciwko represjom. Tym razem w manifestacji uczestniczyło więcej osób niż poprzednio, ponad 100 nacjonalistów. Kilka miesięcy temu nacjonaliści byli obiektem ataków przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, przy pomocy antyterrorystów przeprowadzano zatrzymania nacjonalistów w taki sam sposób jak największych przestępców. Napadanym patriotom konfiskuje się rzeczy prywatne, straszy rodzinę, grozi utratą pracy, a wszystko to przez fałszywy zarzut propagowania faszyzmu i nazizmu.

W ubiegłą sobotę postanowiliśmy skromną delegacją wesprzeć wrocławskich nacjonalistów w tej demonstracji. Wśród obecnych byli przedstawiciele z różnych organizacji i miast, znaleźli się także autonomiczni nacjonaliści ze Stalowej Woli oraz delegacja Mieleckiego aktywu OSN. Na czele demonstracji trzymano baner „Wolność dla wszystkich nacjonalistów. Stop demokratycznej dyktaturze” a po bokach „Stop prześladowaniom patriotów” i „NKWD = ABW, tradycja zobowiązuje”. Demonstracja, która swój początek miała na ulicy Świdnickiej, kieruje się w stronę rynku by okrążyć go dwa razy w tym czasie także odczytano dwa razy przemówienia. Wykrzykując takie hasła jak: „Stop represjom politycznym”, „Wolność słowa dla nacjonalistów”, „Precz z fałszywą demokracją”, „Narodowe Siły Zbrojne – NSZ!” czy „naszym znakiem Orzeł Biały” kierujemy się w stronę Galerii Dominikańskiej by zakończyć demonstracje.

Poniżej prezentujemy skromną galerie naszego autorstwa z tej demonstracji wraz z filmem, oraz zdjęcia plakatów, które od kilku tygodni ozdabiają poznańskie billboardy.

Wspomniane powyżej plakaty

Możliwość komentowania jest wyłączona.